DATUM
ATLEET WEDSTRIJD ONDERDEEL PLAATS
2018
29/30-09-18 Aylan, Lotte, Charlotte en Manon NK Estafette vrouwen 4 x 800m goud
29/30-09-18 Juan, Timo, Joseph en Bas NK Estafette JJD 4 x 600m brons
10/11-03-18 Sara Schouten NK Cross 2000M zilver
10/11-02-18   Sara Schouten NK indoor Junioren 1500m zilver
10/11-02-18 Ynte Biemans NK indoor Junioren 3000m brons
2017
24-09-17 Pablo Velt, Floris Videler, Viggo Parol, Jesse Fokkenrood NK estafette JJC 4 x 800m goud
24-09-17 Esra Zijderlaan, Sara Schouten, Sanne Schouten, Lotte van Schaik NK estafette MJC 4 x 800m goud
23-09-17 Manon Stringa, Ynte Biemans, Anna Eikendal, Aylan Menick NK estafette MJA 4 x 400m zilver
02-09-17 Jesse Fokkenrood C-Interland 1500m goud
26-08-17 Jesse Fokkenrood Nationale C-Spelen 1500 goud
Viggo Parol Nationale C-Spelen 1500 brons
28-05-17 Sophie Eikendal Nationale A-Games 1000 m goud
05-03-17 Ynte Biemans NK Cross zilver
04-03-17 Jesse Fokkenrood NK Cross zilver
18-02-17 Ynte Biemans NK Jeugd 3000m brons
22-01-17 Viggo Parol NK indoor 1500m zilver
22-01-17 Anna Eikendal NK Indoor 1500m zilver
22-01-17 Sara Schouten NK Indoor C1 1500 meter brons
22-01-17 Jesse Fokkenrood NK Indoor 1500m goud
2016
25-09-16 Carlijn en Iris de bie, Sara en Sanne Schouten NK estafette MJD 4 x 600m goud
25-09-16 Pablo Velt, Jesse Fokkenrood, Henrik Kok, Viggo Parol NK estafette JJC 4 x 800m zilver
25-09-16 Corne Parrol, Lars Biemans, Sven Miltenburg, Maurits Versluis NK estafette Mannen 4 x 800 meter brons
25-09-16 Manon Stringa, Anna Eikendal, Esra Zijderlaan, Lotte van Schaik NK estafette MJC 4 x 400 meter goud
25-09-16 Manon, Aylan, Ynte, Anna NK estafette MJB 4 x 800 meter ?
19-06-16 Ingrid Grutters NK Masters 400 meter goud
19-06-16 Ingrid Grutters NK Masters 800 meter goud
21-22 -02-2016 Aylan Meninck NK Junioren 800 meter brons
21-22 -02-2016 Brian Versluis NK Junioren 800 meter goud
23-01-16 Manon Stringa Nationale CD Indoor 800m goud
2015
25-09-15 Corne Parol Lars Biemans Sven van Miltenburg Maurits Versluis NK estafette JJA 4 x 800 zilver
25-09-15 Esra Zijderlaan Sara Schouten Lotte van Schaik Anna Eikendal nK estafette MJD 4 x 600 goud
25-09-15 Viggo Parol Pablo Velt Olivier Voschezang Jesse Fokkenrood Nk estafette JJD 4 x 600 goud
25-09-15 Henrik Kok Thomas Bark Nial van der Steeg Stan van Nieuwburg Nk Estafette JJC 4 x 800 goud
30-08-15 Henrik Kok NK Junioren C 800 meter brons
27-09-15 Ynte Biemans, Manon Stringa, NK Estafette MJD  4x800m Goud
Aylan Meninck, Ilse van de Haar
2014
28-09-14 Manon Stringa Bente Wagenveld Brynn Wagenveld Anna Eikendal NK Estafette MJD 4 x 600 Goud
28-09-14 Jesse Fokkenrood Stan van Nieuwburg Viggo Parol Henrik Kok Nk estafette JJD 4 x 600 Zilver
28-09-14 Ilse v/d. Haar Loes Brand Ynte Biemans Aylan Menick Nk estafette MJC 4 x 800 Goud
 07-09-14 Jesse Fokkenrood NK D-Spelen  1000 meter D1 Goud
aug-14 Brian Versluis Nat C Spelen 800 meter zilver
2013
28-06-13 Messaoud Dardouri NK Jeugd 10.000 meter Zilver
24-03-13 Ingrid Grutters EK Masters 800 meter Goud
09,10-02-13 Ester Eikendal NK Masters 1500 meter Goud
09,10-02-13 Ester Eikendal NK Masters 3000 meter Zilver
09,10-02-13 Ingrid Grutters NK Masters 400 meter Goud
19,20-01-13 Ilse van de Haar NK Jeugd 1000 meter Brons
19,20-01-13 Henrik Kok NK Jeugd 1000 meter Goud
19,20-01-13 Brian Versluis NK Jeugd 800 meter Zilver
19,20-01-13 Henrik Kok NK Jeugd 60 meter Zilver
19,20-01-13 Sven van Miltenburg NK Jeugd 800 meter Brons
2012
dec-12 NK Cross
30-09-12 Sven van Miltenburg, Elias Loukili, Brian Versluis en Corné Parol NK Estafette 4×800 meter Brons
02-09-12 Nida Huijben D-spelen 1000 meter steeple Goud
02-09-12 Brian Versluis D-spelen 1000 meter Brons
19-08-12 Ingrid Grutters Europees kampioenschap Masters 1500 meter Zilver
08-04-12 Ingrid Grutters WK Masters indoor 1500 meter Goud
08-04-12 Ingrid Grutters WK Masters indoor 400 meter Goud
04-04-12 Ingrid Grutters WK Masters indoor 800 meter Goud
26-02-12 Ingrid Grutters NK Indoor 800 meter Brons
2011
26-11-11 Brian Versluis NK Cross / Warandeloop JJD2 1700 meter Goud
26-11-11 Viggo Parol NK Cross / Warandeloop JPA1 1200 meter Goud
25-09-11 Elias Loukili, Brian Versluis, Bart Brand, Sven van Miltenburg NK Estafette 4×600 meter Goud
04-09-11 Elias Loukili Nationale D-spelen 1000 meter Zilver
04-09-11 Sven van Miltenburg Nationale D-spelen 1000 meter steeple Goud
31-07-11 Helen Hofstede NK Atletiek 3000 meter steeple Goud
15-07-11 Ingrid Grutters Wereldkampioenschappen Masters 1500 meter Goud
11-07-11 Ingrid Grutters Wereldkampioenschappen Masters 800 meter Zilver
20-03-11 Ingrid Grutters EK indoor Masters 1500 meter Goud
18-03-11 Ingrid Grutters EK indoor Masters 800 meter Goud
27-02-11 Ingrid Grutters NK Indoor Masters 800 meter Goud
27-02-11 Ingrid Grutters NK Indoor Masters 400 meter Goud
19-02-11 Wiel Wijnen, Juras Huijben, Nida Huijben en Corné Parol NK Cross Junioren D 4 x 400 meter Brons
19-02-11 Elias Loukili, Bart Brand, Sven van Miltenburg en Brian Versluis NK Cross Junioren D 4 x 400 meter Goud
19-02-11 Bart Brand NK Cross Junioren D2 2050 meter Goud
12-02-11 Helen Hofstede NK indoor 3000 meter Brons
22-01-11 Brian Versluis Nationale Junioren C&D Indoorwedstrijden JD1 600 meter Zilver
22-01-11 Sven van Miltenburg Nationale Junioren C&D Indoorwedstrijden JD2 600 meter Zilver
22-01-11 Elias Loukili Nationale Junioren C&D Indoorwedstrijden JD2 600 meter Goud
2010
05-09-10 Elias Loukili Nationale D-Spelen 1000 meter Goud
26-07-10 Ingrid Grutters EK Masters 800 meter Zilver
06-03-10 Brian Versluis NK Cross JPA2 1565 meter Goud
06-03-10 Elias Loukili NK Cross Junioren D1 2050 meter Zilver
06-03-10 Elias Loukili, Wiel Wijnen, Brian Versluis en Corné Parol NK Cross Junioren D 4 x 400 meter Goud
07-02-10 Helen Hofstede NK Indoor 1500 meter Goud
06-02-10 Helen Hofstede NK Indoor 3000 meter Goud
22-05-09 Alexander van der Vooren NSK baan 5000 meter Zilver
21-05-09 Anniek Hylkema NSK baan 1500 meter Brons
21-05-09 Nils Daas NSK baan 1500 meter Goud
07-03-09 Alexander van der Vooren NSK Cross Korte cross Zilver
28-02-09 Anniek Hylkema NSK Indoor 1500 meter Goud
28-02-09 Niels van der Geld NSK Indoor 1500 meter Brons
28-02-09 Nils Daas NSK Indoor 1500 meter Goud
28-02-09 Elias Loukili NK Cross JPA2 1200 meter Zilver
28-02-09 Brian Versluis NK Cross JPA1 1200 meter Goud
28-02-09 Jorijn de Mare NK Cross Junioren C2 3300 meter Goud
08-02-09 Nils Daas NK indoor Junioren A 1500 meter Brons
07-11-08 Jeanine van de Klashorst NSK weg 7.6 km Goud
07-11-08 Alexander van der Vooren NSK weg 7.6 km Zilver
27-06-08 Anniek Hylkema NK Junioren A 3000m steeple Goud
01-03-08 Jorijn de Mare NK Cross Junioren C1 3300 meter Brons
01-03-08 Yassine Loukili NK Cross Junioren D1 2100 meter Brons
26-01-08 Nils Daas NK indoor Junioren A 1500 meter Zilver
02-09-07 Jorijn de Mare Nationale D-Spelen 1000 meter Brons
07-07-07 Anniek Hylkema NK outdoor junioren A 3000m steeple Zilver
28-05-07 Alexander van der Vooren NSK outdoor 5000 meter Zilver
03-03-07 Alexander van der Vooren NSK indoor 3000 meter Goud
25-02-07 Nicky Besamusca NK cross 2100 m Goud
25-02-07 Ploegenklassement: Helen Hofstede, Ingrid Grutters en Suzanna Landman NK cross Korte cross Goud
25-02-07 Helen Hofstede NK cross Korte cross Zilver
17-02-07 Alexander van der Vooren NK indoor 3000 meter Brons
17-02-07 Suzanna Landman NK indoor 3000 meter Brons
17-02-07 Ingrid Grutters NK indoor 3000 meter Zilver
17-02-07 Helen Hofstede NK indoor 3000 meter Goud
17-02-07 Helen Hofstede NK indoor 1500 meter Goud
17-02-07 Nils Daas NK indoor junioren B 1500 meter Goud
17-09-06 Helen Hofstede, Ingrid Grutters, Allissa Jalink en Rianne van Dijk NK estafette 4 x 800 meter Goud
02-07-06 Nils Daas NK outdoor junioren B 1500 meter Zilver
26-05-06 Alexander van der Vooren NSK outdoor 5000 meter Goud
18-02-06 Helen Hofstede NK indoor 1500 meter Goud
18-02-06 Nils Daas NK indoor junioren B 1500 meter Zilver
04-02-06 Helen Hofstede NSK cross Korte cross Goud
17-09-05 Anniek Hylkema, Ingrid Grutter, Alissa Jalink en Helen Hofstede NK estafette 4 x 800 meter Goud
27-08-05 Nils Daas Nationale C-spelen 800 meter Goud
27-08-05 Nils Daas Nationale C-spelen 1500 meter Goud
16-05-05 Alexander van der Vooren NSK outdoor 5000 meter Zilver
15-05-05 Helen Hofstede NSK outdoor 1500 meter Goud
12-02-05 Alexander van der Vooren NSK cross Korte cross Brons
12-02-05 Helen Hofstede NSK cross Korte cross Goud
22-01-05 Alexander van der Vooren NSK indoor 3000 meter Zilver
19-09-04 Anniek Hylkema, Helen Hofstede, Ingrid Grutters en Alissa Jalink NK estafette 4 x 800 meter Goud
18-09-04 Anniek Hylkema, Alissa Jalink, Rianne van Dijk NK estafette MJB 4 x 400 meter Brons
18-09-04 Alexander van der Vooren, Ron Kroon, Vincent de Bruijn en Wilbert van der Griendt NK estafette 4 x 1500 meter Brons
23-08-04 Anniek Hylkema Nationale C-spelen 1000 meter Brons
26-01-03 Helen Hofstede NSK indoor 3000 meter Goud
26-01-03 Helen Hofstede NSK indoor 800 meter Goud
26-01-03 Ron Kroon NK indoor veteranen 800 meter Zilver
01-08-03 Ron Kroon NK outdoor veteranen 800 meter Brons
07-09-03 Nils Daas Nationale D-Spelen 1000 meter Brons
12-09-03 Youri Hille, Nils Daas, Wouter van de Graaf en Timo NK estafette 4 x 600 meter Goud
16-02-02 Carina van Dorp NK indoor Gent 800 meter Zilver
16-02-02 Carina van Dorp NK indoor Gent 1500 meter Brons
24-02-02 Carina van Dorp NK cross Korte cross Brons
10-05-02 Helen Hofstede NSK outdoor Goud
10-05-02 Helen Hofstede NSK outdoor 3000 meter Zilver
10-05-02 Helen Hofstede NSK outdoor 1500 meter Goud
10-05-02 Sander de Korte NSK outdoor Goud
06-07-02 Carina van Dorp NK outdoor 1500 meter Zilver
22-09-02 Estafette team NK estafette 4 x 60 meter Goud
22-09-02 Estafette team NK estafette 4 x 800 meter Goud
22-09-02 Estafette team NK estafette 4 x 400 meter Brons
00-00-01 Carina van Dorp Korte cross 4790 meter Brons
20-01-01 Jurre Laven NSK indoor 800 meter Brons
20-01-01 Sander de Korte NSK indoor 800 meter Goud
20-01-01 Helen Hofstede NSK indoor 800 meter Zilver
20-01-01 Helen Hofstede NSK indoor 3000 meter Goud
20-01-01 Helen Hofstede NSK indoor 400 meter Goud
20-01-01 Hanneke Roelse NSK indoor 400 meter Brons
17-02-01 Michiel Loschner NK indoor 1500 meter Zilver
04-03-01 Carina van Dorp NK cross 4790 meter Brons
17-05-01 Rene Mabelis NK militairen 400 meter Goud
17-05-01 Rene Mabelis NK militairen 4 x 100 meter Goud
17-05-01 Rene Mabelis NK militairen 800 meter Zilver
25-05-01 Helen Hofstede NSK outdoor 4 x 400 meter Zilver
25-05-01 Helen Hofstede NSK outdoor 1500 meter Goud
25-05-01 Helen Hofstede NSK outdoor 800 meter Goud
25-05-01 Jurre Laven NSK outdoor 800 meter Goud
08-07-01 Silvia Kruijer NK outdoor 1500 meter Zilver
08-07-01 Michiel Loschner NK outdoor 800 meter Brons
22-09-01 Estafette team NK estafette 4 x 1500 meter Brons
22-09-01 Estafette team NK estafette 4 x 400 meter Zilver
22-09-01 Estafette team NK estafette 4 x 800 meter Zilver
22-09-01 Estafette team NK estafette 4 x 200 meter Brons
22-09-01 Estafette team NK estafette 4 x 400 meter Goud
22-09-01 Estafette team NK estafette 4 x 800 meter Goud
30-09-01 Estafette team NK ekiden Marathon in estafettevorm Brons
01-10-00 Estafette team NK estafette 4 x 800 meter Brons
22-01-00 Sander de Korte NSK Indoor 800 meter Goud
22-01-00 Michiel Loschner NSK Indoor 800 meter Zilver
22-01-00 Helen Hofstede NSK Indoor 1500 meter Zilver
22-01-00 Helen Hofstede NSK Indoor 400 meter Brons
22-01-00 Helen Hofstede NSK indoor 800 meter Goud
12-02-00 Sander de Korte NK indoor 800 meter Brons
16-07-00 Carina van Dorp NK outdoor 800 meter Zilver
14-02-99 jurre Laven NK Indoor 800 meter Goud
20-02-99 Yvonne van de Kolk NK indoor 1500 meter Zilver
21-02-99 Michiel Loschner NK indoor 800 meter Zilver
14-02-99 Jurre Laven NK indoor junioren A 800 meter Goud
26-06-99 Yvonne van de Kolk NK outdoor 1500 meter Brons
01-01-99 Michiel Loschner 800 meter Zilver
01-01-99 400 meter Brons
01-01-99 1500 meter Zilver
01-01-99 Sander de Korte 800 meter Goud
30-08-98 Michiel Loschner, Sander de Korte, Jurre Laven en Marcel Hoiting NK estafette 4 x 800 meter Goud
12-07-98 Michiel Loschner NK outdoor 800 meter Goud
12-07-98 Carina van Dorp NK outdoor 800 meter Zilver
21-05-98 Michiel Loschner NSK outdoor 1500 meter Goud
21-05-98 Carina van Dorp NSK outdoor 800 meter Goud
21-05-98 Carina van Dorp NSK outdoor 400 meter Goud
21-05-98 Michiel Loschner NSK outdoor 800 meter Zilver
28-02-98 Carina van Dorp NK indoor 800 meter Goud
22-02-98 Jurre Laven NK indoor junioren A 800 meter Goud
01-01-98 Annette NK minder validen 100 meter Goud
01-01-98 Dolf van de Voort NK halve marathon Halve Marathon Brons
01-01-98 Casper Grondel NK halve marathon Halve Marathon Zilver
15-02-98 Carina van Dorp NK Indoor 800 meter Goud
22-02-98 Jurre Laven NK Indoor 800 meter Goud
21-05-98 Michiel Loschner NK Studenten 1500 meter Goud
22-05-98 Michiel Loschner NK Studenten 800 meter Zilver
22-05-98 Carina van Dorp NK Studenten 400 meter Goud
22-05-98 Carina van Dorp NK Studenten 800 meter Goud
12-07-98 Michiel Loschner NK outdoor 800 meter Goud
12-07-98 Carina van Dorp NK outdoor 800 meter Zilver
01-01-98 Annette NK minder validen Verspringen Goud
30-08-98 Michiel Loschner, Sander de Korte, Jurre Laven en Marcel Hoiting NK Estafette 4 x 800 meter Goud
05-07-97 Carina van Dorp 800 meter Brons
15-02-97 Jurre Laven NK Indoor 800 meter Brons
00-00-97 Annette NK minder validen 100 meter Goud
00-00-96 Carina van Dorp NK Indoor 800 meter Zilver
00-00-96 Carina van Dorp NK outdoor 800 meter Zilver
00-00-95 Sander de Korte NK Indoor 800 meter Brons
00-00-95 Sander de Korte NK outdoor 800 meter Brons
00-00-94 Bas NK Indoor Zilver
00-00-94 Marco NK Indoor 4 x 800 meter Zilver
DATUM
ATLEET WEDSTRIJD ONDERDEEL PLAATS
2018
29/30-09-18 Aylan, Lotte, Charlotte en Manon NK Estafette vrouwen 4 x 800m goud
29/30-09-18 Juan, Timo, Joseph en Bas NK Estafette JJD 4 x 600m brons
10/11-03-18 Sara Schouten NK Cross 2000M zilver
10/11-02-18   Sara Schouten NK indoor Junioren 1500m zilver
10/11-02-18 Ynte Biemans NK indoor Junioren 3000m brons
2017
24-09-17 Pablo Velt, Floris Videler, Viggo Parol, Jesse Fokkenrood NK estafette JJC 4 x 800m goud
24-09-17 Esra Zijderlaan, Sara Schouten, Sanne Schouten, Lotte van Schaik NK estafette MJC 4 x 800m goud
23-09-17 Manon Stringa, Ynte Biemans, Anna Eikendal, Aylan Menick NK estafette MJA 4 x 400m zilver
02-09-17 Jesse Fokkenrood C-Interland 1500m goud
26-08-17 Jesse Fokkenrood Nationale C-Spelen 1500 goud
Viggo Parol Nationale C-Spelen 1500 brons
28-05-17 Sophie Eikendal Nationale A-Games 1000 m goud
05-03-17 Ynte Biemans NK Cross zilver
04-03-17 Jesse Fokkenrood NK Cross zilver
18-02-17 Ynte Biemans NK Jeugd 3000m brons
22-01-17 Viggo Parol NK indoor 1500m zilver
22-01-17 Anna Eikendal NK Indoor 1500m zilver
22-01-17 Sara Schouten NK Indoor C1 1500 meter brons
22-01-17 Jesse Fokkenrood NK Indoor 1500m goud
2016
25-09-16 Carlijn en Iris de bie, Sara en Sanne Schouten NK estafette MJD 4 x 600m goud
25-09-16 Pablo Velt, Jesse Fokkenrood, Henrik Kok, Viggo Parol NK estafette JJC 4 x 800m zilver
25-09-16 Corne Parrol, Lars Biemans, Sven Miltenburg, Maurits Versluis NK estafette Mannen 4 x 800 meter brons
25-09-16 Manon Stringa, Anna Eikendal, Esra Zijderlaan, Lotte van Schaik NK estafette MJC 4 x 400 meter goud
25-09-16 Manon, Aylan, Ynte, Anna NK estafette MJB 4 x 800 meter ?
19-06-16 Ingrid Grutters NK Masters 400 meter goud
19-06-16 Ingrid Grutters NK Masters 800 meter goud
21-22 -02-2016 Aylan Meninck NK Junioren 800 meter brons
21-22 -02-2016 Brian Versluis NK Junioren 800 meter goud
23-01-16 Manon Stringa Nationale CD Indoor 800m goud
2015
25-09-15 Corne Parol Lars Biemans Sven van Miltenburg Maurits Versluis NK estafette JJA 4 x 800 zilver
25-09-15 Esra Zijderlaan Sara Schouten Lotte van Schaik Anna Eikendal nK estafette MJD 4 x 600 goud
25-09-15 Viggo Parol Pablo Velt Olivier Voschezang Jesse Fokkenrood Nk estafette JJD 4 x 600 goud
25-09-15 Henrik Kok Thomas Bark Nial van der Steeg Stan van Nieuwburg Nk Estafette JJC 4 x 800 goud
30-08-15 Henrik Kok NK Junioren C 800 meter brons
27-09-15 Ynte Biemans, Manon Stringa, NK Estafette MJD  4x800m Goud
Aylan Meninck, Ilse van de Haar
2014
28-09-14 Manon Stringa Bente Wagenveld Brynn Wagenveld Anna Eikendal NK Estafette MJD 4 x 600 Goud
28-09-14 Jesse Fokkenrood Stan van Nieuwburg Viggo Parol Henrik Kok Nk estafette JJD 4 x 600 Zilver
28-09-14 Ilse v/d. Haar Loes Brand Ynte Biemans Aylan Menick Nk estafette MJC 4 x 800 Goud
 07-09-14 Jesse Fokkenrood NK D-Spelen  1000 meter D1 Goud
aug-14 Brian Versluis Nat C Spelen 800 meter zilver
2013
28-06-13 Messaoud Dardouri NK Jeugd 10.000 meter Zilver
24-03-13 Ingrid Grutters EK Masters 800 meter Goud
09,10-02-13 Ester Eikendal NK Masters 1500 meter Goud
09,10-02-13 Ester Eikendal NK Masters 3000 meter Zilver
09,10-02-13 Ingrid Grutters NK Masters 400 meter Goud
19,20-01-13 Ilse van de Haar NK Jeugd 1000 meter Brons
19,20-01-13 Henrik Kok NK Jeugd 1000 meter Goud
19,20-01-13 Brian Versluis NK Jeugd 800 meter Zilver
19,20-01-13 Henrik Kok NK Jeugd 60 meter Zilver
19,20-01-13 Sven van Miltenburg NK Jeugd 800 meter Brons
2012
dec-12 NK Cross
30-09-12 Sven van Miltenburg, Elias Loukili, Brian Versluis en Corné Parol NK Estafette 4×800 meter Brons
02-09-12 Nida Huijben D-spelen 1000 meter steeple Goud
02-09-12 Brian Versluis D-spelen 1000 meter Brons
19-08-12 Ingrid Grutters Europees kampioenschap Masters 1500 meter Zilver
08-04-12 Ingrid Grutters WK Masters indoor 1500 meter Goud
08-04-12 Ingrid Grutters WK Masters indoor 400 meter Goud
04-04-12 Ingrid Grutters WK Masters indoor 800 meter Goud
26-02-12 Ingrid Grutters NK Indoor 800 meter Brons
2011
26-11-11 Brian Versluis NK Cross / Warandeloop JJD2 1700 meter Goud
26-11-11 Viggo Parol NK Cross / Warandeloop JPA1 1200 meter Goud
25-09-11 Elias Loukili, Brian Versluis, Bart Brand, Sven van Miltenburg NK Estafette 4×600 meter Goud
04-09-11 Elias Loukili Nationale D-spelen 1000 meter Zilver
04-09-11 Sven van Miltenburg Nationale D-spelen 1000 meter steeple Goud
31-07-11 Helen Hofstede NK Atletiek 3000 meter steeple Goud
15-07-11 Ingrid Grutters Wereldkampioenschappen Masters 1500 meter Goud
11-07-11 Ingrid Grutters Wereldkampioenschappen Masters 800 meter Zilver
20-03-11 Ingrid Grutters EK indoor Masters 1500 meter Goud
18-03-11 Ingrid Grutters EK indoor Masters 800 meter Goud
27-02-11 Ingrid Grutters NK Indoor Masters 800 meter Goud
27-02-11 Ingrid Grutters NK Indoor Masters 400 meter Goud
19-02-11 Wiel Wijnen, Juras Huijben, Nida Huijben en Corné Parol NK Cross Junioren D 4 x 400 meter Brons
19-02-11 Elias Loukili, Bart Brand, Sven van Miltenburg en Brian Versluis NK Cross Junioren D 4 x 400 meter Goud
19-02-11 Bart Brand NK Cross Junioren D2 2050 meter Goud
12-02-11 Helen Hofstede NK indoor 3000 meter Brons
22-01-11 Brian Versluis Nationale Junioren C&D Indoorwedstrijden JD1 600 meter Zilver
22-01-11 Sven van Miltenburg Nationale Junioren C&D Indoorwedstrijden JD2 600 meter Zilver
22-01-11 Elias Loukili Nationale Junioren C&D Indoorwedstrijden JD2 600 meter Goud
2010
05-09-10 Elias Loukili Nationale D-Spelen 1000 meter Goud
26-07-10 Ingrid Grutters EK Masters 800 meter Zilver
06-03-10 Brian Versluis NK Cross JPA2 1565 meter Goud
06-03-10 Elias Loukili NK Cross Junioren D1 2050 meter Zilver
06-03-10 Elias Loukili, Wiel Wijnen, Brian Versluis en Corné Parol NK Cross Junioren D 4 x 400 meter Goud
07-02-10 Helen Hofstede NK Indoor 1500 meter Goud
06-02-10 Helen Hofstede NK Indoor 3000 meter Goud
22-05-09 Alexander van der Vooren NSK baan 5000 meter Zilver
21-05-09 Anniek Hylkema NSK baan 1500 meter Brons
21-05-09 Nils Daas NSK baan 1500 meter Goud
07-03-09 Alexander van der Vooren NSK Cross Korte cross Zilver
28-02-09 Anniek Hylkema NSK Indoor 1500 meter Goud
28-02-09 Niels van der Geld NSK Indoor 1500 meter Brons
28-02-09 Nils Daas NSK Indoor 1500 meter Goud
28-02-09 Elias Loukili NK Cross JPA2 1200 meter Zilver
28-02-09 Brian Versluis NK Cross JPA1 1200 meter Goud
28-02-09 Jorijn de Mare NK Cross Junioren C2 3300 meter Goud
08-02-09 Nils Daas NK indoor Junioren A 1500 meter Brons
07-11-08 Jeanine van de Klashorst NSK weg 7.6 km Goud
07-11-08 Alexander van der Vooren NSK weg 7.6 km Zilver
27-06-08 Anniek Hylkema NK Junioren A 3000m steeple Goud
01-03-08 Jorijn de Mare NK Cross Junioren C1 3300 meter Brons
01-03-08 Yassine Loukili NK Cross Junioren D1 2100 meter Brons
26-01-08 Nils Daas NK indoor Junioren A 1500 meter Zilver
02-09-07 Jorijn de Mare Nationale D-Spelen 1000 meter Brons
07-07-07 Anniek Hylkema NK outdoor junioren A 3000m steeple Zilver
28-05-07 Alexander van der Vooren NSK outdoor 5000 meter Zilver
03-03-07 Alexander van der Vooren NSK indoor 3000 meter Goud
25-02-07 Nicky Besamusca NK cross 2100 m Goud
25-02-07 Ploegenklassement: Helen Hofstede, Ingrid Grutters en Suzanna Landman NK cross Korte cross Goud
25-02-07 Helen Hofstede NK cross Korte cross Zilver
17-02-07 Alexander van der Vooren NK indoor 3000 meter Brons
17-02-07 Suzanna Landman NK indoor 3000 meter Brons
17-02-07 Ingrid Grutters NK indoor 3000 meter Zilver
17-02-07 Helen Hofstede NK indoor 3000 meter Goud
17-02-07 Helen Hofstede NK indoor 1500 meter Goud
17-02-07 Nils Daas NK indoor junioren B 1500 meter Goud
17-09-06 Helen Hofstede, Ingrid Grutters, Allissa Jalink en Rianne van Dijk NK estafette 4 x 800 meter Goud
02-07-06 Nils Daas NK outdoor junioren B 1500 meter Zilver
26-05-06 Alexander van der Vooren NSK outdoor 5000 meter Goud
18-02-06 Helen Hofstede NK indoor 1500 meter Goud
18-02-06 Nils Daas NK indoor junioren B 1500 meter Zilver
04-02-06 Helen Hofstede NSK cross Korte cross Goud
17-09-05 Anniek Hylkema, Ingrid Grutter, Alissa Jalink en Helen Hofstede NK estafette 4 x 800 meter Goud
27-08-05 Nils Daas Nationale C-spelen 800 meter Goud
27-08-05 Nils Daas Nationale C-spelen 1500 meter Goud
16-05-05 Alexander van der Vooren NSK outdoor 5000 meter Zilver
15-05-05 Helen Hofstede NSK outdoor 1500 meter Goud
12-02-05 Alexander van der Vooren NSK cross Korte cross Brons
12-02-05 Helen Hofstede NSK cross Korte cross Goud
22-01-05 Alexander van der Vooren NSK indoor 3000 meter Zilver
19-09-04 Anniek Hylkema, Helen Hofstede, Ingrid Grutters en Alissa Jalink NK estafette 4 x 800 meter Goud
18-09-04 Anniek Hylkema, Alissa Jalink, Rianne van Dijk NK estafette MJB 4 x 400 meter Brons
18-09-04 Alexander van der Vooren, Ron Kroon, Vincent de Bruijn en Wilbert van der Griendt NK estafette 4 x 1500 meter Brons
23-08-04 Anniek Hylkema Nationale C-spelen 1000 meter Brons
26-01-03 Helen Hofstede NSK indoor 3000 meter Goud
26-01-03 Helen Hofstede NSK indoor 800 meter Goud
26-01-03 Ron Kroon NK indoor veteranen 800 meter Zilver
01-08-03 Ron Kroon NK outdoor veteranen 800 meter Brons
07-09-03 Nils Daas Nationale D-Spelen 1000 meter Brons
12-09-03 Youri Hille, Nils Daas, Wouter van de Graaf en Timo NK estafette 4 x 600 meter Goud
16-02-02 Carina van Dorp NK indoor Gent 800 meter Zilver
16-02-02 Carina van Dorp NK indoor Gent 1500 meter Brons
24-02-02 Carina van Dorp NK cross Korte cross Brons
10-05-02 Helen Hofstede NSK outdoor Goud
10-05-02 Helen Hofstede NSK outdoor 3000 meter Zilver
10-05-02 Helen Hofstede NSK outdoor 1500 meter Goud
10-05-02 Sander de Korte NSK outdoor Goud
06-07-02 Carina van Dorp NK outdoor 1500 meter Zilver
22-09-02 Estafette team NK estafette 4 x 60 meter Goud
22-09-02 Estafette team NK estafette 4 x 800 meter Goud
22-09-02 Estafette team NK estafette 4 x 400 meter Brons
00-00-01 Carina van Dorp Korte cross 4790 meter Brons
20-01-01 Jurre Laven NSK indoor 800 meter Brons
20-01-01 Sander de Korte NSK indoor 800 meter Goud
20-01-01 Helen Hofstede NSK indoor 800 meter Zilver
20-01-01 Helen Hofstede NSK indoor 3000 meter Goud
20-01-01 Helen Hofstede NSK indoor 400 meter Goud
20-01-01 Hanneke Roelse NSK indoor 400 meter Brons
17-02-01 Michiel Loschner NK indoor 1500 meter Zilver
04-03-01 Carina van Dorp NK cross 4790 meter Brons
17-05-01 Rene Mabelis NK militairen 400 meter Goud
17-05-01 Rene Mabelis NK militairen 4 x 100 meter Goud
17-05-01 Rene Mabelis NK militairen 800 meter Zilver
25-05-01 Helen Hofstede NSK outdoor 4 x 400 meter Zilver
25-05-01 Helen Hofstede NSK outdoor 1500 meter Goud
25-05-01 Helen Hofstede NSK outdoor 800 meter Goud
25-05-01 Jurre Laven NSK outdoor 800 meter Goud
08-07-01 Silvia Kruijer NK outdoor 1500 meter Zilver
08-07-01 Michiel Loschner NK outdoor 800 meter Brons
22-09-01 Estafette team NK estafette 4 x 1500 meter Brons
22-09-01 Estafette team NK estafette 4 x 400 meter Zilver
22-09-01 Estafette team NK estafette 4 x 800 meter Zilver
22-09-01 Estafette team NK estafette 4 x 200 meter Brons
22-09-01 Estafette team NK estafette 4 x 400 meter Goud
22-09-01 Estafette team NK estafette 4 x 800 meter Goud
30-09-01 Estafette team NK ekiden Marathon in estafettevorm Brons
01-10-00 Estafette team NK estafette 4 x 800 meter Brons
22-01-00 Sander de Korte NSK Indoor 800 meter Goud
22-01-00 Michiel Loschner NSK Indoor 800 meter Zilver
22-01-00 Helen Hofstede NSK Indoor 1500 meter Zilver
22-01-00 Helen Hofstede NSK Indoor 400 meter Brons
22-01-00 Helen Hofstede NSK indoor 800 meter Goud
12-02-00 Sander de Korte NK indoor 800 meter Brons
16-07-00 Carina van Dorp NK outdoor 800 meter Zilver
14-02-99 jurre Laven NK Indoor 800 meter Goud
20-02-99 Yvonne van de Kolk NK indoor 1500 meter Zilver
21-02-99 Michiel Loschner NK indoor 800 meter Zilver
14-02-99 Jurre Laven NK indoor junioren A 800 meter Goud
26-06-99 Yvonne van de Kolk NK outdoor 1500 meter Brons
01-01-99 Michiel Loschner 800 meter Zilver
01-01-99 400 meter Brons
01-01-99 1500 meter Zilver
01-01-99 Sander de Korte 800 meter Goud
30-08-98 Michiel Loschner, Sander de Korte, Jurre Laven en Marcel Hoiting NK estafette 4 x 800 meter Goud
12-07-98 Michiel Loschner NK outdoor 800 meter Goud
12-07-98 Carina van Dorp NK outdoor 800 meter Zilver
21-05-98 Michiel Loschner NSK outdoor 1500 meter Goud
21-05-98 Carina van Dorp NSK outdoor 800 meter Goud
21-05-98 Carina van Dorp NSK outdoor 400 meter Goud
21-05-98 Michiel Loschner NSK outdoor 800 meter Zilver
28-02-98 Carina van Dorp NK indoor 800 meter Goud
22-02-98 Jurre Laven NK indoor junioren A 800 meter Goud
01-01-98 Annette NK minder validen 100 meter Goud
01-01-98 Dolf van de Voort NK halve marathon Halve Marathon Brons
01-01-98 Casper Grondel NK halve marathon Halve Marathon Zilver
15-02-98 Carina van Dorp NK Indoor 800 meter Goud
22-02-98 Jurre Laven NK Indoor 800 meter Goud
21-05-98 Michiel Loschner NK Studenten 1500 meter Goud
22-05-98 Michiel Loschner NK Studenten 800 meter Zilver
22-05-98 Carina van Dorp NK Studenten 400 meter Goud
22-05-98 Carina van Dorp NK Studenten 800 meter Goud
12-07-98 Michiel Loschner NK outdoor 800 meter Goud
12-07-98 Carina van Dorp NK outdoor 800 meter Zilver
01-01-98 Annette NK minder validen Verspringen Goud
30-08-98 Michiel Loschner, Sander de Korte, Jurre Laven en Marcel Hoiting NK Estafette 4 x 800 meter Goud
05-07-97 Carina van Dorp 800 meter Brons
15-02-97 Jurre Laven NK Indoor 800 meter Brons
00-00-97 Annette NK minder validen 100 meter Goud
00-00-96 Carina van Dorp NK Indoor 800 meter Zilver
00-00-96 Carina van Dorp NK outdoor 800 meter Zilver
00-00-95 Sander de Korte NK Indoor 800 meter Brons
00-00-95 Sander de Korte NK outdoor 800 meter Brons
00-00-94 Bas NK Indoor Zilver
00-00-94 Marco NK Indoor 4 x 800 meter Zilver

Over

 

Rob Druppers Running Academy

Rob Druppers Running Academy, the place to be voor hardlopers. De activiteiten van RDRA vinden o.a. plaats vanuit het clubgebouw van Atverni.

Voor informatie: 030 751 4322
Email: rdra.team@gmail.com
Adres atletiekbaan AV Atverni, Sportpark Galecop 6, 3438 HX Nieuwegein, Telefoon: 030 605 0328

Facebook

 

Toekomstige evenementen

 

Er zijn momenteel geen toekomstige events.